Když se sen může stát skutečností

V dnešní době je velmi obtížné pro běžného zaměstnance, aby si vydělal na rodinný dům. Starší domy stojí i několik milionů a další miliony se do nich zpravidla musí investovat, aby se daly opravit a přetvořit k potřebám a vkusu nového majitele. Stavební pozemek stojí podle lokality zhruba stejně, jenže vyvstává otázka co je vlastně levnější. To se samozřejmě nedá říct obecně, protože někdy může být levnější rekonstrukci i s nákupem staršího domu, a někdy bude zase dražší. Je to případ od případu.

novostavba domu

Daleko snazší ale je postavení nového domu. Stačí vám jen stavební povolení a můžete začít, kdežto pokud byste museli bourat byť jen kus staršího domu, budete na to muset mít povolení taky. Opravy staršího domu jsou většinou nákladnější a zdlouhavější, a proto raději většina lidí zvolí novostavbu na zelené louce.

Chtěli byste také svůj dům?
Pokud máte vyřešené finance, jste na dobré cestě k tomu stát se majitelem rodinného domu. Nejlepší variantou je stavba domu na klíč, protože nebudete muset udělat nic kromě toho že si zařídíte finance a koupíte pozemek. Pak už si jen vyberte projekt a stavba může začít. U této varianty je velice důležité abyste si dobře vybrali stavební firmu. Na trhu je jich hodně a tak některé mohou zneužívat toho že mají důvěru klientů.

okno v domě

Vyberte si Enerdomy, které staví domy i slavným osobnostem. Pročtěte si recenze spokojených klientů a prohlédněte si i fotografie zhotovených domů. Mezi takové patří třeba RD Nové Dvory Enerdomy.cz, který odpovídá moderním trendům. Jde o přízemní bungalov s valbovou střechou v barvách antracitu v kombinaci se světlejšími tóny. Celý dům vypadá velmi luxusně a patří mezi nejvyhledávanější půdorysy. Vyberte si stavbu na klíč v případě, že nezvládnete stavbu svépomocí. U stavby na klíč máte pevně daný termín, do kterého musí být stavba předaná.