Jak si vypomáhat v posteli, aby vám erekce sloužila, jak má


Změňte prostředí – bydlíte ve městě a začíná vám tam lézt na nervy nadměrný hluk, chaos, špatné mezilidské vztahy a smog? A máte možnost odstěhovat se na venkov, například prodejem bytu a koupí jiného příbytku? Pak neváhejte a udělejte to, uvidíte, že to zlepší i váš sex. Na výši testosteronu má totiž pozitivní vliv zejména klid a pohoda a pro mnohé z vás možná překvapivě i ticho. Mnohem lepší (nejen) na sex, než rozhlas a televize nebo MP3 přehrávač, je úplné ticho.

žena v posteli

Změňte hodinu – jste zvyklí se milovat večer a v noci, ale nějak to není ono? Vyzkoušejte to ráno a dopoledne, tehdy je nejvyšší hladina pohlavních hormonů a sex pak jede na nejvyšší obrátky. A nenechte se rušit mobilem a Internetem, vše důsledně vypněte.

Změňte jídelníček Viagra bez receptu je častý dotaz, který pokládají muži, co jim selhává erekce. Ono ale někdy stačí zcela překopat svůj jídelníček a zbavit se stresových situací, a máte vyhráno. Nač utrácet tisíce korun za Viagru, když si můžete vypomáhat například bylinkami, jako je Ženšen, a spolu s ním svému tělu dopřát skutečnou výživu, a ne náhražky, co se tváří, že chutnají, ale ve skutečnosti jsou to zloději vašich minerálů a vitamínů, pracně nastřádaných v organismu. Jezte více luštěnin, ořechů, ovoce, zeleniny a celozrnného pečiva a obilovin a vyházejte ze spíže salámy, sladkosti z bílého cukru, bílé pečivo a různé dochucené polotovary plné konzervantů, barviv a umělých příchutí.

sexuální radovánky

Nevyměňujte partnerku – máte vedle sebe (nejen) v posteli dívku snů, co je nejen krásná, ale i povahově na výši, a co vás má opravdu ráda? Pak ji nevyměňujte za nic na světě a udržujte váš vztah na patřičné úrovni. Dopřejte jí sex, jaký má ráda, s mnoha něžnostmi, objímáním a mazlením, a požádejte ji, aby vám vyhověla přirozenou vůní potu na jejím těle včetně chodidel i podpaží, tím se totiž výrazně zvyšuje u mužů testosteron a zlepšuje se tím samotný sexuální akt.